Kurs rysunku Sosnowiec

Archikurs skutecznie przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych na architekturę. Niezależnie od stopnia zaawansowania uczestnika nasz kurs rysunku Sosnowiec to doskonały wybór. Lekcje są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych nauczycieli oraz znanych i cenionych architektów, dzięki czemu zapewniają rzetelne, kompleksowe przygotowanie do przyszłej kariery w branży architektonicznej. Nasza oferta obejmuje zarówno praktyczne zajęcia, jak i wykłady rozszerzające wiedzę teoretyczną, a także rozmaite warsztaty, spotkania, debaty i konferencje z udziałem uznanych postaci ze świata architektury. Bez względu na poziom umiejętności uczestnika nasze lekcje pomogą mu zdobyć niezbędne kompetencje. Uczymy naszych kursantów, jak prawidłowo wykonywać rysunek architektoniczny. Do zajęć należy przystąpić najpóźniej rok przed ważnym egzaminem.

Zapisy trwają cały rok. Jednak zajęcia regularne startują we wrześniu i trwają do czerwca. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupach, wszystkich chętnych prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub przez fanpage wraz z określeniem preferowanego dnia (piątek lub sobota) i grupy (początkująca, średnio zaawansowana).

519 873 828

Archikurs – kompleksowe szkolenie dla przyszłych architektów

Archikurs to profesjonalny i kompleksowy kurs rysunku architektonicznego, zapoznający uczniów z szerokim zakresem technik niezbędnych do osiągnięcia doskonałych wyników w tej dziedzinie sztuki. Nasza metoda nauczania opiera się na autorskim podejściu konfiguracyjnym, w którym akcentujemy rozwijanie umiejętności precyzyjnej wizualizacji i interpretacji rysunków architektonicznych. Podczas nauki uczestnicy zdobywają praktyczną wiedzę na temat planów, rzutów, perspektyw, przekrojów, detali konstrukcyjnych oraz wielu zaawansowanych technik rysunkowych. Kurs rysunku Sosnowiec został przez nas skonstruowany w taki sposób, aby skutecznie przygotować uczniów do egzaminów wstępnych na architekturę, a także wyposażyć ich w pakiet kompetencji przydatnych zarówno podczas studiów, jak i na drodze zawodowej. Dodatkowo organizujemy wykłady i spotkania z ważnymi gośćmi: projektantami i architektami, co umożliwia uczniom poznanie rzeczywistych wyzwań tych profesji.

Lekcje rysunku Sosnowiec – rysunek architektoniczny i techniczny

Lekcje rysunku Sosnowiec koncentrują się na dwóch kluczowych aspektach: rysunku architektonicznym i rysunku technicznym. Do prawidłowego wykonania pierwszego z nich jest potrzebna umiejętność precyzyjnego przedstawiania budynków, wnętrz i innych elementów związanych z architekturą, dlatego uczymy technik, które pozwalają na czytelną prezentację skomplikowanych konstrukcji architektonicznych. Dla przyszłych architektów jest to klucz do sukcesu. Rysunek techniczny skupia się natomiast na przedstawianiu detali oraz technicznych aspektów projektu. Praca nad nim wymaga niezwykłej precyzji oraz znajomości konkretnych zasad. Mają one ogromne znaczenie dla projektowania i produkcji poszczególnych elementów. Podczas naszych zajęć uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę z zakresu obu rodzajów rysunku oraz uczestniczą w warsztatach rozwijających umiejętności.

Program wspomagania kariery – perspektywy dla absolwentów

Nasz kurs to nie tylko duża porcja wiedzy z dziedziny architektury, ale także solidne wsparcie w rozwoju zawodowym. Zajęcia przygotowujące do egzaminu wstępnego na architekturę są dopiero pierwszym etapem i początkiem drogi, jaka otwiera się przed absolwentami naszego kursu. Mogą liczyć na nasze pełne wsparcie! Po ukończeniu naszego kursu wielu z nich czeka:

  • zatrudnienie w renomowanych pracowniach,
  • praca w fascynującej branży projektowania wnętrz,
  • udział w renomowanych, płatnych stażach,
  • udział w warsztatach projektowych z ekspertami,
  • udane przygotowanie portfolio na potrzeby poszukiwania pracy za granicą,
  • udział w wydarzeniach branżowych: wykładach, konferencjach, galach obron projektów i warsztatach,
  • realizacja ciekawych projektów,
  • współpraca z czołowymi pracowniami architektonicznymi,
  • otrzymywanie zaproszeń na prestiżowe wydarzenia.

Nasz program wspomagania kariery zapewnia absolwentom środki i wsparcie potrzebne do odniesienia sukcesu zawodowego w dziedzinie architektury i projektowania.

Lekcje rysunku Sosnowiec – miejsce na uczelni na wyciągnięcie ręki

Uczestnictwo w naszym kursie znacznie zwiększa szanse na zdanie egzaminu wstępnego na architekturę i kierunki pokrewne. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu przygotowaniu, innowacyjnej metodologii nauczania, dodatkowym zajęciom oraz intensywności kursu. Obejmuje on między innymi intensywne szkolenie przedegzaminacyjne, podczas którego przerabiamy niemal 150 tematów egzaminacyjnych. Pozwala to uczniom dobrze się przygotować i zrozumieć, czego mogą oczekiwać na egzaminie. Mogą również liczyć na pomoc w przygotowaniach do rozszerzonej matury z matematyki czy opanowaniu zagadnień dotyczących historii architektury.

Program nauczania jest dostosowany do wymagań egzaminacyjnych wydziałów architektonicznych. Koncentruje się na treściach i umiejętnościach istotnych podczas tych egzaminów. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszego programu są sukcesy absolwentów, którzy dostają się na najlepsze uczelnie w kraju i za granicą. Maksymalna, od lat 100-procentowa zdawalność egzaminów wśród absolwentów naszego kursu jest świadectwem kompleksowego i skutecznego przygotowania do wyzwań związanych z rekrutacją.

Zapraszamy do kontaktu!