Kurs rysunku Katowice

W naszej ofercie znajduje się profesjonalny kurs rysunku w Katowicach. Nie tylko pozwoli on uczestnikom rozwijać pasję do sztuki, ale także otworzy przed nimi drzwi do fascynującej kariery w prestiżowym zawodzie architekta. Archikurs sprawia, że umiejętności i zainteresowania uczniów mają szansę w pełni rozkwitnąć. Kurs rysunku architektonicznego Katowice, jaki odbywa się w naszej szkole, to profesjonalne, prowadzone przez zawodowych architektów i nauczycieli,lekcje przygotowujące do egzaminów wstępnych na wydziały architektury.

Zapisy trwają cały rok. Jednak zajęcia regularne startują we wrześniu i trwają do czerwca. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupach, wszystkich chętnych prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną lub przez fanpage wraz z określeniem preferowanego dnia (piątek lub sobota) i grupy (początkująca, średnio zaawansowana).

519 873 828

Archikurs – przygotowanie na architekturę Katowice

Aby osiągnąć sukces, należy przystąpić do pracy tak szybko, jak to możliwe – najpóźniej rok przed planowanym egzaminem na studia. Nasza szkoła rysunku Katowice oferuje zajęcia, które stanowią solidne przygotowanie do ubiegania się o miejsce na wydziałach architektury na najlepszych uczelniach krajowych i zagranicznych. Cieszymy się dużym uznaniem w środowisku akademickim, a nasi absolwenci osiągają sukcesy na egzaminach wstępnych na Wydział Architektury Politechniki Śląskiej oraz w procesach rekrutacji na inne renomowane uczelnie.

Szkoła rysunku Katowice – przygotowanie do studiów

Nasza szkoła rysunku jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia doskonalenia tej umiejętności. Kurs rysunku na architekturę Katowice przygotowuje uczestników do studiów architektonicznych i daje solidne podstawy do późniejszej pracy w tym zawodzie. Wysoka reputacja, jaką cieszy się nasz kurs na architekturę Katowice, jest w pełni zasłużona.Archikurs pozwala każdemu, bez względu na stopień zaawansowania, w zdobyciu kompetencji niezbędnych w branży architektonicznej. Nacisk na wysoką jakość kształcenia sprawił, że zdobyliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym plebiscycie Orły Kształcenia w 2018 roku. Dzięki nowemu programowi nauczania, który wprowadziliśmy w roku szkolnym 2018/2019, uczniowie osiągają doskonałe wyniki na egzaminach, a ich zdawalność od lat sięga u nas 100 procent. Jesteśmy dumni z historii sukcesów naszych absolwentów, którzy odnoszą triumfy na egzaminach wstępnych na wydziały architektury w kraju i poza jego granicami.

Lekcje rysunku Katowice – odkrywanie tajników architektury

Nasze lekcje rysunku w Katowicach są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz znanych i cenionych praktyków tego rzemiosła. Kurs rysunku architektonicznego Katowice pozwala uczestnikom odkrywać tajniki:

  • tworzenia projektów,
  • kompozycji i planowania przestrzeni,
  • wykonywania precyzyjnych rysunków technicznych.

Bez względu na początkowy poziom umiejętności kursanta nasi instruktorzy pomagają w opanowaniu do perfekcji sztuki rysunku architektonicznego. Ćwiczymy tak długo i rzetelnie, aż uczeń osiągnie większą pewność siebie i zdobędzie umiejętności, które pozwolą mu prawidłowo tworzyć projekty i podejść do egzaminów bez obaw o ich niezdanie. Archikurs to regularne lekcje rysunku, które pomagają w wykształceniu dobrych nawyków rysunkowych. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie rysunku, aby zacząć z nami swoją wielką architektoniczną przygodę. Profesjonalny kurs rysunku Katowice i nasza autorska metoda nauki rysunku oparta na podejściu konfiguracyjnym pozwalają osiągać znakomite efekty.

Kurs rysunku technicznego Katowice – doskonalenie umiejętności

W ramach naszego kursu rysunku technicznego w Katowicach skupiamy się na doskonaleniu umiejętności rysunkowych, które są niezbędne w pracy architekta. Po zakończeniu kursu rysunek techniczny, plany, przekroje i perspektywy nie będą kryć żadnych tajemnic przed uczestnikami. Nasz kurs pozwoli im opanować sztukę precyzyjnego rysowania i interpretowania projektów architektonicznych. Dzięki profesjonalnym instruktorom i nowoczesnym metodom nauczania przyswoją wiedzę szybko i skutecznie. Nasz kurs rysunku technicznego Katowice jest idealnym programem dla początkujących oraz nieco bardziej doświadczonych osób. Pomaga im rozwijać umiejętności w dynamicznym i wymagającym środowisku oraz kompleksowo przygotowuje do wyzwań zawodowych związanych z pracą architekta. Archikurs to nie tylko warsztaty rysowania, ale także szkoła rysunku w Katowicach, która dba o rozwój kreatywności i inspiruje do tworzenia unikatowych projektów.

Kurs rysunku Katowice – przyszłość uczniów w naszych rękach

Nasz kurs rysunku na architekturę Katowice wykracza daleko poza naukę rysowania. To niezwykła podróż do świata architektury i sztuki. Nasza szkoła oferuje rzetelne i solidne przygotowanie do kariery architekta niezależnie od początkowego poziomu umiejętności ucznia. W ciągu roku jesteśmy w stanie nauczyć poprawnego rysowania i podstaw rysunku architektonicznego niemal każdą osobę. Warto do nas dołączyć i już dziś rozpocząć swoją artystyczną przygodę! Lekcje rysunku Katowice Archikurs są doskonałą opcją – to zarówno przygotowanie na architekturę Katowice, jak iwsparcie na początku trudnej drogi zawodowej.

Podczas kursu można nawiązać cenne kontakty, a w efekcie otrzymać ofertę współpracy z uczelniami czy biurami architektonicznymi w Polsce i za granicą. Przed najlepszymi kursantami otwieramy drzwi do prestiżowych praktyk, co jest doskonałą okazją, aby przenieść wiedzę teoretyczną na grunt praktyczny i poznać realia pracy w branży.

Zapraszamy do kontaktu!