BLOG!!

Z ŻYCIA SZKOŁY :)

FOTORELACJA: WAKACYJNY PLENER RYSUNKOWY

Chałupy góralskie, wszechobecne drewniane konstrukcje wieńcowe, a do tego ciekawa podhalańska kultura i tradycja. Chochołów nas zachwycił!

W tej scenerii spędzaliśmy prawie tydzień, rysując, całe dnie (a ambitni nawet noce:) – efekty tych prac będzie można zobaczyć w galerii – jak prześlecie zdjęcia prac. Tę nietypową zabudowę Chochołowa mogliśmy nie tylko rysować, ale również w niej przebywać, mieszkając w jednej z zabytkowych chat drewnianych.

Wszyscy wykazali się dużą pracowitością i wytrwałością (uczestniczyły wszystkie grupy). Tym bardziej jesteśmy szczególnie zadowoleni z faktu, iż w wyniku pleneru umiejętności rysunkowe naszych uczniów przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Dzięki tak wielu godzinom spędzonych z ołówkami w rękach, można było wyrównać poziom wyszkolenia technicznego wszystkich grup. Najlepiej świadczy o tym trudność, z jaką przyszło nam zmierzyć się wybierając najlepsze rysunki w konkursie prac na zakończenie pleneru :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji – kliknij w zdjęcia poniżej:)

CH1   CH2   CH3   CH4   CH 7   CH5   CH6

6 komentarzy

 • Marcelina on Sie 24, 2012

  Plener to jedna z najefektywniejszych form treningu rysunkowego! Nie zdawałam sobie sprawy, że w tak krótkim czasie można się tak wiele nauczyc, podszkolic warsztat a przede wszystkim wytrwałośc i zaangażowanie! Nie zabrakło oczywiście wsparcia ze strony uczestników i Kadry, która wspierała w momentach zwątpienia w siebie:D Z mojej strony dziękuję bardzo!!!:)

 • M on Sie 07, 2012

  Chyba najlepsze było to , że każdemu się chciało. Nikt nie mówił „nie chcę mi się” albo „mam dość”, a rysowaliśmy obowiązkowo 9 godzin dziennie( no niektórzy po nocach). Wszyscy nawzajem się motywowali. Plener był świetny !:)

 • (ś)limaK on Lip 31, 2012

  Trudno chyba znaleźć człowieka, który byłby niezadowolony z pleneru. Każdy wrócił z dużym – bądź trochę mniejszym – bagażem nowych doświadczeń. Można do niego wrzucić choćby wieczorne rozmowy, nie tylko o architekturze. Ciekawi ludzie + rysunek = niezapomniany wyjazd. To lepsze niż sok z gumijagód! Jeżeli będziecie mieli szansę tego typu wyjazdu, pakujcie się od razu. Uwaga! Po powrocie rzeczywistość może ulec pozytywnemu zakrzywieniu. ;)

 • Ula on Lip 31, 2012

  Zgadzam się z poprzedniczką. Miło wspominam dni i noce spędzone na rysowaniu, a nawet komary łaknące naszej krwi :d i turystów robiących nam zdjęcia. A wracając do rysowania, to była bardzo satysfakcjonująca praca mimo nieprzespanych nocy ;). Aż żal było wyjeżdżać.

 • Agnieszka on Lip 30, 2012

  Plener był rewelacyjny. Chochołów to urokliwe miejsce, zacisze, w którym warto spędzić czas (na rysowaniu!), odpływając w nieograniczony świat wyobraźni. Z chęcią zostałabym tam dłużej :))

 • Archikurs on Lip 29, 2012

  Chcieliśmy wszystkim bardzo podziękować za udział w plenerze. Cieszymy się, że cały wyjazd przebiegł bezpiecznie i że mamy taki świetny dorobek w postaci tak dobrych prac narysowanych przez wszystkich!
  Pozdrawiamy i do Oslo:)