OPINIE

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU UCZNIÓW - ZOBACZ DLACZEGO.

PREZENTUJEMY opinie o naszym kursie, które zostały wystawione przez osoby biorące udział w zajęciach. Pomimo tak pochlebnych recenzji, ciągle staramy się podnosić poziom naszych zajęć. Więcej opinii – na naszym profilu: Archikurs – facebook.

Archikurs opinie

 

W DNIACH23. i 30.06.2012 zostały przeprowadzone badania ankietowe dotyczące poziomu kształcenia w szkole rysunku Archikurs (grupy początkujące i średnio zaawansowana).

  •  Ankiety/opinie były anonimowe, więc każdy mógł wyrazić szczerą opinię o naszej szkole. Poniżej prezentujemy wszystkie opinie zawarte w ankietach (można również zobaczyć rekomendacje naszego kursu na Facebooku: www.facebook.com/Archikurs): 

 

  • „Profesjonalna kadra, zawsze poświęcają 100% czasu. Zajęcia są swobodne, atmosfera pozytywna, a zarazem praca na kursie przebiega solidnie i systematycznie. Podobał mi się także dobór tematów i śmiałe podejście prowadzących kurs.”

 

  • „Zrobiłam bardzo duże postępy w rysunku, na zajęciach jest bardzo dobra atmosfera, a ewentualne uwagi do prac są motywujące. Bardzo podoba mi się budująca krytyka oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu.”

 „Praca w grupie daje świetną możliwość zrewidowania swoich postępów.”

 „Mimo, iż uczęszczam na kurs dopiero rok,  jestem pewna, że po jego ukończeniu będę kompleksowo i gruntownie przygotowana do studiów architektonicznych. Bardzo cenię pracę i zaangażowanie prowadzących kurs i cieszę się, że tematyka zajęć była zawsze urozmaicona, mając na celu kształcić nas na wielu polach.”

 „Podobały mi się: różnorodność tematów podejmowanych na kursie, indywidualne podejście, wykłady, przeglądy (osoby z komisji z zewnątrz), organizowanie wycieczek i plenerów.”

 „Polecam Archikurs, ponieważ jestem bardzo zadowolona z postawy prowadzących wobec kursantów zaangażowania w wykonywaną pracę. Sala, w której odbywają się zajęcia jest na ostatnim (trzecim) piętrze i trzeba się namęczyć, aby tam wejść :-)”

 „Profesjonalne przygotowanie do egzaminów i studiów.”

 „Widzę ogromne postępy w moich rysunkach. Czas, który zajmuje mi wykonanie rysunku, ciągle się skraca. Nauka była prowadzona etapami, dzięki czemu mogłam uczyć się od podstaw, aż do trudniejszych elementów. Na kursie jest indywidualne podejście do kursantów, podobał mi się wkład prowadzących, to, że się przykładają do swojej pracy.”

 „Kurs uczy kreatywnego myślenia i dobrej interpretacji tematu. Super bogatość różnych tematów.”

 „Polecam kurs znajomym – porównując z nimi wrażenia z zajęć (z innych kursów) bardzo podoba mi się atmosfera na zajęciach :-)”

 „Bardzo dobre przygotowanie pod kątem egzaminu na studia. Świetne wykłady multimedialne i w bardzo dobry sposób przekazywana wiedza potrzebna do projektowania. Podobały mi się dodatkowe zajęcia: plener wakacyjny i wycieczka architektoniczna.”

 „Bardzo dobre przygotowanie, indywidualne podejście do każdej osoby (dobór techniki), dodatkowe zajęcia (maratony, egzaminy).”

 „Poleciłabym kurs rysunku ze względu na zaangażowanie prowadzących, rzetelność i konsekwentność w przekazywaniu wiedzy oraz dbałość o szczegóły. Podobała mi się intensywność zajęć, różnorodność przerabianych tematów, wykłady z teorii i historii architektury.”

 „Kurs rozwija wszechstronnie i w porównaniu z innymi kursami oferuje więcej. Podobało mi się, że zawsze można zwrócić się z pytaniem do nauczycieli i dostaje się oceny za pracę, co daje motywację do poprawy.”

 „Na kursie przerabianych było wiele technik. Podobały mi się wykłady multimedialne (konstrukcja dachów!!), różnorodność tematów, przystępna cena.”

 „Kurs naprawdę szybko udoskonala umiejętności rysunkowe, podobały mi się miła atmosfera i zaangażowanie wykładowców, widać, że naprawdę im zależy na dobrych wynikach kursantów na egzaminach.”

 „Poleciłbym Archikurs ze względu na wysoki poziom nauczania, miłą atmosferę, dyscyplinę i wyniki pracy. Podobał mi się charakter zajęć, wszechstronność przygotowania i żarty podczas zajęć :-). Dużo zadań domowych:-/”

 „To kurs prowadzony w profesjonalny sposób w czasie którego zdobywa się pełną wiedzę potrzebną do egzaminu.”

 „Poleciłabym Archikurs ze względu na moje duże postępy rysunkowe, będące wynikiem odpowiedniego prowadzenia zajęć. Podobało mi się również konkretne formułowanie uwag dotyczących rysunków. Jest duże tempo pracy, ale rozumiem, że jest to związane z dużą ilością materiału.”

 „Wszechstronnie rozwijana wyobraźnia, szybkie postępy, przyjazna atmosfera. Podobało mi się wszystko.”

 „Bardzo dobre przygotowanie wykładowców do zajęć oraz ich zaangażowanie w rozwój i edukację kursantów – ogromny plus. Nie mam uwag co do kursu.”

 „Poleciłabym kurs rysunku Archikurs zwłaszcza ze względu na ogromny postęp w rysunku w ciągu roku nauki.”

 „Zawsze dostaje się wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Można dobrze przygotować się do egzaminów.”

 „Uważam, że kurs stanowi bardzo rzetelne przygotowanie pod kątem egzaminu na wydział architektury. Najbardziej podoba mi się możliwość sprawdzenia się na tle grupy. To bardzo pomaga w rozwoju rysunku.”

 „Można dużo się nauczyć w szybkim tempie.”

 „Bardzo dobrzy wykładowcy, miła atmosfera, wszechstronna nauka rysunku.”

Wszystkie opinie są bezpośrednio cytowane z oryginalnych arkuszy wypełnianych anonimowo przez uczniów.